Про компанію

Облтелеком – регіональний оператор телекомунікацій у Київській та Житомирській областях, а саме у населених пунктах Бучанського, Фастівського, Обухівського та Житомирського району.

Оператор пропонує широкий спектр телекомунікаційних послуг населенню, підприємствам та організаціям.

Для абонентів у приватному секторі та багатоквартирних будинках Облтелеком пропонує швидкісний доступ до мережі Інтернет та цифрове телебачення.

Для бізнесу, операторів зв’язку, організацій та установ Облтелеком пропонує послуги високої якості та гарантованої доступності: широкосмуговий доступ до мережі Інтернет із гарантованою швидкістю до 10 Гбіт/сек, надання в оренду оптичних волокон, каналів передачі даних, послуги цифрової телефонії, проєктування, побудова, налаштування та обслуговування локальних комп’ютерних мереж та систем відеоспостереження.

Юридичні документи

Додаткова інформація+

Регламент проведення робіт:

Гарантійні випадки обслуговування абонента:

Негарантійні випадки обслуговування абонента:

* вартість робіт та матеріалів буде списана з особистого рахунку абонента, протягом 5 робочих днів після виконання робіт

Поширені запитання:

“Облтелеком” – є регіональним оператором телекомунікацій, зареєстрований відповідно до чинного законодавства України.

Основним документом, який регулює взаємовідносини між Абонентом та Оператором, є Публічний договір, розміщений на нашому сайті в розділі Юридичні документи. Договір розроблений на підставі Закону України “Про телекомунікації”, а також “Правил надання телекомунікаційних послуг”, затверджених НКРЗІ.

 1. Клієнт розміщує заявку на підключення будь-яким зручним способом.
 2. Спеціаліст “Облтелеком” зв’язується з клієнтом та узгоджує дату і час монтажу.
 3. Монтажники прибувають до клієнта в узгоджений час і виконують наступне:
  • узгоджують з клієнтом спосіб і маршрут прокладки кабелю і місце установки Кінцевого обладнання;
  • проводять монтаж і наладку Кінцевого обладнання (точки доступу або оптичного модему);
  • передають клієнту два примірника Договору передачі обладнання на відповідальне зберігання, один примірник з підписом клієнта забирають собі;
  • демонструють роботу послуг та здійснюють короткий тренінг з користування замовленими послугами.

Абонентське обладнання (оптичний модем – ONU, абонентська точка доступу Wi-Fi) є власністю оператора і передається абоненту в безкоштовне використання на весь термін користування послугами. Передача кінцевого обладнання підтверджується підписанням Договору відповідального зберігання.

По закінченню користування послугами абонент зобов’язаний повернути оператору кінцеве обладнання у справному стані.

“Облтелеком” надає довічну гарантію на кінцеве обладнання (зовнішня точка доступу або оптичний модем) в разі його пошкодження або виходу з ладу внаслідок впливу факторів, що не залежать від абонента (наприклад, заводський брак). Не є гарантійним випадком умисне пошкодження, пошкодження внаслідок необережного поводження (наприклад, пошкодження кабелю в приміщенні абонента, потрапляння вологи або сторонніх предметів в обладнання).

Для одночасного підключення декількох пристроїв до мережі Інтернет, необхідно придбати бездротовий маршрутизатор.

Бездротовий маршрутизатор не входить до вартості підключення. Якщо Вам потрібен маршрутизатор, Ви можете самостійно придбати його в магазині електроніки/інтернет- магазині або замовити в нашій компанії. Ціни та моделі дізнавайтесь за номерами служби технічної підтримки: (097)(093)(095)  574-99-11

У вартість підключення не входить послуга з декоративної прокладки кабелю по приміщенню замовника. Клієнтові надається до 5м. кабелю для самостійного монтажу в приміщенні.

У нашій мережі використовується тільки кероване обладнання з підтримкою технології DHCP, що дозволяє обладнанню абонента (комп’ютеру або маршрутизатору) отримувати мережеві налаштування в автоматичному режимі від нашого сервера. Просто виберіть “DHCP / Auto” або “Dynamic” в налаштуваннях WAN (вхідного підключення) Вашого комп’ютера або маршрутизатора.

Зміна тарифного плану здійснюється в Особистому кабінеті в розділі “Інтернет”. Обраний Вами новий тарифний план автоматично підключиться на початку нового облікового періоду. Змінити тарифний план на поточний місяць неможливо. Деякі тарифні плани можуть бути активовані лише через службу Технічної підтримки.

Послуга «Оренда Білого IP» дозволяє абоненту отримати виділену IP (v4)-адресу і мати доступ з мережі Інтернет до Абонентського обладнання (маршрутизатора, мережевого накопичувача, відеореєстратора). 

Найпопулярніший ресурс – сайт http://speedtest.net. Переконайтеся, що Ви відключили всі завантаження, торренти, оновлення й вимкнули онлайн-відео, перед тим як робити замір швидкості. Звертаємо Вашу увагу на те, що результати виміру швидкості можуть мати похибку до 10%.

Найбільш поширені проблеми:

 • втрати швидкості на маршрутизаторі, особливо на великій відстані від нього. Підключіться безпосередньо до модему / точки доступу й проведіть замір швидкості
 • використання застарілого комп’ютерного обладнання (брак оперативної пам’яті, брак місця на жорсткому диску). Проведіть замір швидкості на іншому доступному комп’ютері.
 • віруси і висока мережева активність вірусного ПЗ на комп’ютері Абонента. Проведіть замір швидкості на іншому доступному комп’ютері.
 • Ваше з’єднання з інтернетом під час заміру швидкості використовується іншими комп’ютерами або програмами. Вимкніть завантаження, торренти, онлайн-відео, інші комп’ютери у Вашій домашній мережі та проведіть повторний замір швидкості.

Користування послугами автоматично продовжується кожного місяця за умови внесення Абонентом авансової оплати. При відсутності оплати доступ до послуг блокується автоматично.

При наявності, на рахунку абонента, заборгованості протягом більше, ніж одного облікового періоду (30/31 дня), автоматично активується тарифний план утримання в мережі “Пауза”. Для продовження користування послугами необхідно буде сплатити абонплату на наступний обліковий період та звернутися до служби підтримки для активації послуг. В момент поповнення, особового рахунку, відбудеться зміна дня початку облікового періоду на день фактичного початку користування послугами. Тобто, відтепер абонент не буде “втрачати дні користування послугами” при поповненні рахунку після початку місяця, якщо попередній місяць він не користувався послугами. Тарифний план “Пауза” (утримання в мережі) –  0 грн./міс.

Звертаємо увагу на те, що при використанні послуги “Кредит”, абонплата за календарний місяць стягується.

 • проведіть самостійну первинну діагностику обладнання, найбільш поширеною причиною є його зависання.
 • перезавантажте (вимкніть живлення) бездротову точку доступу або оптичний модем.
  перезавантажте роутер і комп’ютер.
 • переконайтеся в надійності кабельних з’єднань між усіма пристроями.

Так само переконайтеся, що доступ до послуг не заблокований внаслідок заборгованості.

Після проведення вищевказаних дій, якщо доступ до мережі Інтернет не відновився, зверніться в службу техпідтримки.

Перевірте наявність фізичного з’єднання комп’ютера / маршрутизатора з Кінцевим обладнанням, чи включено Кінцеве обладнання у мережу електроживлення. Якщо Ви використовуєте браузер “Опера”, вимкніть режим Турбо та VPN.

Зателефонувати в службу технічної підтримки з телефону, зареєстрованого в обліковому записі, назвати ПІБ. Пароль буде висланий в смс на зареєстрований номер телефону.

Переконайтеся, що Ви використовуєте тільки маленькі літери і вводите логін / пароль точно відповідно до даних, зазначених у Вашій пам’ятці абонента або в  смс-повідомленні надісланому при підключенні. Якщо Ваш логін / пароль змінювався за Вашим запитом, не забудьте записати його в надійному місці.

Доступ в Особистий кабінет здійснюється за протоколом безпечного з’єднання https з шифруванням SSL. За технологією даного протоколу, сервер зобов’язаний надати браузеру користувача завірений сертифікат, що підтверджує надійність вузла. При отриманні повідомлення про неперевірений сертифікат, в залежності від браузера, який використовується, необхідно натиснути “прийняти”, “далі”, “згоден” або “продовжити”. Незважаючи на попередження, це абсолютно безпечно.

Ні, оператор технічної підтримки не має технічної можливості це зробити.

Для Вашої зручності впроваджена послуга “Кредит”, яка дозволяє відновити доступ в Інтернет на 5 діб. Цього часу достатньо, щоб поповнити рахунок. Оператору техпідтримки заборонено вручну вмикати доступ обліковим записам з негативним балансом особового рахунку.

Якщо Ви:

 • стали жертвою інтернет-шахрайства,
 • Вас ображають або погрожують в Інтернеті,
 • Ваш акаунт електронної пошти або сторінку в соцмережах зламали,
 • порушено Ваші права на інтелектуальну власність.

Внаслідок чого Ви вирішили звернутися до провайдера з проханням допомогти в ідентифікації порушника і повідомити вам його IP-адресу, місце розташування, персональні дані тощо – ми не зможемо Вам допомогти.

Абонент самостійно несе повну відповідальність за свої дії в мережі Інтернет. Наполегливо рекомендуємо ознайомитися з елементарними правилами мережевої безпеки (використовувати складні паролі, використовувати різні паролі для різних сайтів, нікому не повідомляти свої персональні дані, номери платіжних карт, не завантажувати ПЗ і файли з незнайомих джерел, користуватися антивірусом і фаєрволом). Випадки мережевого шахрайства або хуліганства – компетенція виключно органів МВС. Провайдер має право надавати допомогу в розслідуванні тільки за офіційно отриманим запитом від правоохоронних органів.

15 травня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, який передбачає заборону інтернет-операторам надавати доступ користувачам мережі Інтернет до деяких ресурсів та сервісів.

Зокрема, згідно з указом, буде заблокований доступ до ресурсів mail.ru, yandex.ru, vk.com, ok.ru та інших.

Ознайомитись з Указом Президента України Ви можете за посиланням: http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850.

В Україні не існує законодавчих актів, які зобов’язують провайдерів якимось чином ідентифікувати абонентів і записувати їх дії в мережі Інтернет, хоча спроби прийняти такі закони періодично здійснюються.

“Облтелеком” жодним чином не фіксує і не зберігає деталізацію трафіку абонентів (їх дії в мережі Інтернет) і не кешує інформацію, завантажену або передану абонентами в/з мережі Інтернет.

Облтелеком не надає внутрішній smtp-сервер. Рекомендуемо скористатися smtp-сервером вашого провайдера електронної пошти.

Так.

Все змінюється.

Наша команда постійно працює над вдосконаленням телекомунікаційних послуг!