Відеонагляд

Облтелеком надає сервіс хмарного IP-відеоспостереження через інтернет.
Ми створили й інтегрували для Вас найбільш передові розробки та сучасне обладнання в області відеоспостереження:

Тарифні плани

100 грн за камеру

до 3-х камер

14 днів архів

80 грн за камеру

від 4-х камер

14 днів архів

Переваги хмарного відеоспостереження перед звичайними системами відеоспостереження:

Економність
в експлуатації

Завдяки інноваційним програмним рішенням, відпадає необхідність в придбанні частини дорогого устаткування для відеоспостереження (наприклад такого, як відеореєстратор)

Захист даних

Перегляд відеокамер доступний тільки із захищеної хмари й недоступний для сторонніх. Відеоархів знаходиться в хмарному сховищі, а не в місці зйомки відео, що зберігає інформацію навіть в разі інциденту з обладнанням в точці відеоспостереження.

Розширений
функціонал

З'єднання ІР ї хмарних технологій дозволяє принциповим чином поліпшити та розширити функціональні можливості відеоспостереження.

Простота
і зручність

Ми робимо для Вас простими та зрозумілими складні технології ІР відеоспостереження та «хмарних» технологій. Користуйтеся нашими послугами на будь-яких зручних для Вас гаджетах: смартфонах, планшетах, ноутбуках, комп'ютерах.

Економія
в експлуатації

Використання послуг Облтелеком дозволяє відмовитися від частини дорогого відеообладнання. Також, ми пропонуємо одні з найбільш конкурентних у світі умов для вирішення Ваших завдань з відеоспостереження.

Обладнання

Етапи проведення робіт

Виїзд
на об’єкт

Складання
кошторису

Закупівля
обладнання

Монтаж
обладнання

Здача проекту замовнику

Як це все працює?

Приклад нашої роботи

Поширені запитання

IP-відеоспостереження – це відеоспостереження з використанням спеціальних відеокамер.

IP-камера – це цифрова відеокамера, особливістю якої є передача відеопотоку в цифровому форматі мережею Ethernet. Кожна IP-камера у мережі має власну IP-адресу.

На відміну від її аналогових побратимів, є самостійним пристроєм, і не має потреби в додатковому обладнанні для своєї роботи. Тобто, за необхідності використання однієї або двох камер нема потреби, як при використанні аналогових камер, встановлювати ще і відеореєстратор.

“Хмарний сервіс” – новий рівень мережевих технологій. З його допомогою, Ви можете користуватись сервісами не витрачаючи власні сили та час на їх підтримку та обслуговування – ми це зробимо за Вас. Все, що Вам потрібно для використання – підключення до мережі  Інтернет, з будь-якої точки світу та веббраузер.

Потрібно лише зайти у свій обліковий запис, та переглядати відео в реальному часі або ж з архіву відеозаписів.

Хмарне відеоспостереження від Облтелеком – Поєднання IP-відеоспостереження та “хмарного сервісу”, що дозволяє створити систему відеонагляду з мінімальними витратами! Все, що Вам необхідно – це приєднатись до мережі Облтелеком та користуватись стабільним та якісним сервісом!