Розвіюємо міфи про сучасні смарфони:
❇️ Новий смартфон необхідно розрядити до 0%
У сучасних телефонів акумулятор – літій-іонний на відміну від старих, що мали нікель-метал гідридний акумулятор — тому цього не потрібно роботи взагалі!
❇️ Небезпечне випромінювання
Шкідливе випромінювання вимірюється в показнику питомого коефіцієнта поглинання електромагнітної енергії – SAR. Його допустиме значення в Європі – 2 Вт/кг. А смартфони випромінюють 0,2-0,5 Вт/кг.
❇️Більше мегапікселів— крутіша камера
Що більше пікселів, то чіткішим буде зображення, якщо його обрізати, збільшити, роздрукувати. За якість знімків на телефоні відповідають процесор і вбудовані програми.
❇️ Більше ядер — швидший смартфон
Кількість ядер не впливає безпосередньо на швидкість роботи смартфона. Ядра потрібні для того, щоб розподіляти навантаження на процесор.
❇️ Фонові додатки розряджають батарею
Додатки, які працюють у фоновому режимі, завантажені в оперативну пам’ять і вимагають мало енергії. Батарея сяде куди швидше, якщо періодично закривати якийсь додаток, а потім знову його відкривати.
Виняток – додатки з увімкненою геолокацією, вони дійсно “поїдають” енергію, навіть якщо неактивні. Вирішення: зайти в налаштування і відключити геолокацію у фоновому режимі.
❇️ Не можна тримати на зарядці всю ніч
Сучасним літій-іонним акумуляторам тривале заряджання не страшне. Досягнувши 100%, смартфон просто перестає приймати заряд.
❇️ Розмагнітить банківську карту
У смартфонів крихітні та слабкі магніти. Вони не можуть завдати жодної шкоди карткам.
❇️ Від екрана псується зір
Сьогоднішні смартфони вміють підлаштовувати яскравість екрана під навколишнє освітлення так, щоб очам користувача було комфортно.
За матеріалами itechua.com