“Облтелеком” – регіональний оператор телекомунікацій у Київській та Житомирській  області, а саме у населених пунктах Васильківського, Києво-Святошинського, Макарівського, Брусилівського та Попільнянського району.

Оператор пропонує широкий спектр телекомунікаційних послуг населенню, підприємствам та організаціям.

Інтернет

Перегляд улюблених фільмів, музики, онлайн-відео, безкоштовні дзвінки по Інтернету, онлайн-ігри, спілкування у соціальних мережах – все це можливо за допомогою широкосмугового  доступу до мережі Інтернет від “Облтелеком” .

Цифрове телебачення

Для абонентів Облтелеком доступна послуга цифрового телебачення (IPTV)
Інтернет-телебачення формату ОТТ (Over the Top) – це телебачення майбутнього, що включає в себе цілий набір зручних функцій і сервісів, які принципово змінюють звичний образ телебачення. Obltelecom TV представляє можливість перегляду понад 170 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів на будь-який, навіть самий вимогливий смак.

Відеоспостереження

Наша компанія надає високоякісний сервіс хмарного відеоспостереження через інтернет.
Ми створили і інтегрували для Вас найбільш передові розробки і сучасне обладнання в області відеоспостереження:Найвища якість зображення з IP камер – до Full HD

  • Величезний функціонал сучасних систем відеоспостереження
  • Онлайн перегляд Ваших камер відеоспостереження з будь-якої точки світу. Використовуйте зручні для Вас гаджети для роботи з сервісом.
  • Найвища якість зображення з IP камер – до Full HD

 

Виклик майстра
  • Комплекс додаткових послуг для комфортного використання сервісів провайдера
  • Регламент проведення ремонтних робіт
Юридичним особам

Для бізнесу, операторів зв’язку, організацій та установ “Облтелеком” пропонує послуги високої якості та гарантованої доступності: широкосмуговий доступ до мережі Інтернет із гарантованою швидкістю до 10 Гбіт/сек, надання в оренду оптичних волокон, каналів передачі даних, послуги цифрової телефонії, проектування, побудова, налаштування та обслуговування локальних комп’ютерних мереж та систем відеоспостереження.

Ми гарантуємо найкращі ціни, високу якість та надійність!

Поповнити рахунок

Оплатити послуги оператора “Облтелеком” можна декількома зручними способами: онлайн банківською картою, через термінали самообслуговування, скретч-картками поповнення рахунку, онлайн електронними грошима.

Виникли запитання з приводу підключення, послуг або обслуговування?

Задайте їх Службі підтримки.